KONST / Litografier / Gicleetryck på duk 17139178
nr 1713 9178
Michael Godard
(f. 1958), USA
Gicleetryck på duk, "Texas hold em", Proveniens: Casino Cosmopol. Signerad, numrerad 161/150. Ca 44x56 cm, oramad
Michael Godard, amerikansk konstnär född 1958.
Utrop:
500 kr
måndag 14 juli 2025
kl 20:58:33